Nowy projekt (14)
Serwis urządzeń Pompowych Pompax Rydzyna (31)
Uber das unternehmen
Serwis urządzeń Pompowych Pompax Rydzyna (33)
Nowy projekt (20)
Modernisierung der Energieintensität von Geräten
Nowy projekt (18)
Umfassende Serviceleistungen
Nowy projekt (16)
Nowy projekt (15)

Uruchomienia układów pompowych

Prawidłowe działanie pomp zaczyna się od profesjonalnego doboru i projektowania, poprawnej instalacji i prawidłowego montażu.
Elementy te są niezbędne do osiągnięcia optymalnej wydajności zamontowanych pomp.
Jeśli pompa nie jest poprawnie zamontowana, wydajność instalacji może być poniżej oczekiwań, jak również może prowadzić to do niepotrzebnych przestojów a w rezultacie do niepotrzebnych kosztów i dodatkowego zaangażowania zasobów, celem
wyeliminowania usterki.

Profesjonalne usługi serwisowe Pompax zapewniają, prawidłowy przebieg procesu montażu i uruchomienia od samego początku i niwelują ryzyko wystąpienia problemów spowodowanych przez niewłaściwą pracę instalacji pompowych.

Nasz wykwalifikowany zespół serwisowy posiada niezbędną wiedzę, oraz prawie 30-letnie doświadczenie, a także narzędzia umożliwiające uruchomienie dowolnego systemu pompowego.

Działania diagnostyczne takie jak:
Osiowanie
Pomiary elektryczne
Termografia zapewniają najwyższą jakość wykonywanej usługi po zakończeniu której proponujemy możliwość np. wydłużenia gwarancji oraz podpisania umowy konserwacyjnej KOS
Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat uruchomienia układów pompowych, kontaktuj się z przedstawicielem serwisu Pompax.