Dłuższe życie pompy

Regeneracje pompModernizacje

Optymalizacje energetyczneZmniejszenie zużycia energii Modernizacje

Pomagamy dokonać mądrych wyborówOptymalizacje układów pompowychModernizacje

foto 3
Optymalizacja jest najważniejsza

Modernizacje układów pompowych

Pompax prowadzi modernizacje pompowni różnego rodzaju. Współpracując z najlepszymi producentami pomp bazuje na oryginalnych częściach zamiennych, dzięki czemu wykonywane modernizacje dają gwarancję trwałości, oraz solidnego wykonania.

Wszystkie prace prowadzone są przez wysokiej jakości serwisantów, dzięki czemu nasze prace pozwalają znacznie przedłużyć życie modernizowanych układów pompowych w obiektach. Serwis Pompax w portfolio swoich prac posiada udane modernizacje pompowni wody lodowej, jak również pompowni ścieków przemysłowych (frakcje popiołów) czy też tak udane realizacje jak modernizacja pompowni p.poż, pompowni kontenerowej.

Serwis Pompax ma udane realizacje również w zakresie wymiany rurociągów tłocznych instalacji tłocznej pompowni osadu recyrkulowanego, jak również urządzeń w maszynowniach o niewielkiej powierzchni, gdzie dostęp do urządzeń jest utrudniony. Nasi serwisanci wielokrotnie przeprowadzali też modernizacje odtworzeniową pomp wody uzupełniającej sieć.

Serwis Pompax prowadzi modernizacje pompowni różnego rodzaju. Współpracując z najlepszymi producentami pomp bazuje na oryginalnych częściach zamiennych.
Wyspecjalizowani serwisanci Pompax od prawie 30 lat prowadzą najbardziej złożone modernizacje układów pompowych dla klientów w całym kraju.
Regeneracje pomp

Regeneracje pomp

Dbamy o dłuższe życie pomp i oszczędność naszych klientów

Regeneracje pomp

Modernizacje energochłonności urządzeń

Modernizacje energochłonności urządzeń

Modernizacja energochłonności urządzeń, jest jednym z kluczowych aspektów w działaniu wielu firm z branż takich jak przemysł, energetyka.

Modernizacje energochłonności urządzeń

Optymalizacja układów pompowych

Optymalizacja układów pompowych

Optymalizacja układów pompowych to jedno z kluczowych zagadnień jakimi zajmują się nasi specjaliści.

Optymalizacja układów pompowych

Centrum Serwisowe Pompax

Wysoka jakość

W stacjonarnym i mobilnym serwisie układów pompowych działamy na najbardziej sprawdzonych i nowoczesnych urządzeniach oraz stacjach diagnostycznych. Realizując nasze usługi z najwyższą starannością.
Jakość98%
Efektywność energetyczna92%
Terminowość100%
https://pompax.pl/wp-content/uploads/2021/12/DSC_6860-1280x1280.jpg

W Centrum Serwisowym Pompax jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty

Dlatego nie zwlekaj i prześlij nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą