WspółpracaOpinie KlientówReferencje

Doceniamy współpracę z naszymi dotychczasowymi klientami i cieszymy się z tak pozytywnych opinii na temat współpracy z Pompax
https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-38.jpg
Elektrociepłownia "Zielona Góra"

” Elektrociepłownia „Zielona Góra” poświadcza, że firma Pompax Sp. Z.o.o. wykonała w 2021r. remont dwóch pomp zasilających o mocy 1000kW każda. Remont został wykonany terminowo i z należytą starannością.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-39.jpg
PWiK sp.z o.o Szczecinek

„Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku potwierdza, że firma Pompax Sp. z o.o z siedzibą w Kłodzie świadczyła w roku 2021 kompleksowe usługi w zakresie weryfikacji stanu technicznego oraz remontów pomp ściekowych produkcji Homa, KSB, Metalchem, Hydro-Vacuum oraz mieszadeł produkcji Flygt.
Zadania o podobnym zakresie realizowane są również w roku 2022”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-39.jpg
MWiK w Koszalinie

„Miejskie Wodociągi i Kanalizacja Sp. z o.o. w Koszalinie, ul. Wojska Polskiego 14, 75-711 Koszalin ma przyjemność potwierdzić i poinformować, że firma Pompax Sp. z o.o. z siedzibą w Kłodzie, przy ul. Przemysłowej 7a, wykonała należycie usługi w zakresie remontu pompy KSB Etanorm RM 150-5000.1 o mocy 132 kW na Stacji Uzdatniania Wody w Koszalinie. Dodatkowo wykonano laserowe osiowanie pomp KSB.
Firma Pompax Sp. z o.o. potwierdzone prace zrealizowała z należytą starannością. Wysoka jakość świadczonych usług, profesjonalizm i kompetencje pracowników firmy, jak również terminowość pozwalają nam rekomendować firmę
Pompax Sp. z o. o. jako solidnego partnera.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/ikona_2.png
PGNiG

” Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A w Warszawie Oddział w Zielonej Górze zaświadcza, że firma Pompax Sp. z o.o. dostarczyła części zamienne do pomp.
Dostawy były realizowane terminowo i należycie. Jakość dostaw nie budziła najmniejszych zastrzeżeń.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-39.jpg
MPWiK Warszawa

„Firma Pompax Sp. z o.o. wykonała w 2021 r. remont pomp i mieszadeł firmy KSB, w tym pomp typoszeregu KRPK i Omega.
Prace wykonano w pełnym zakresie OPZ w sposób należyty.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-39.jpg
ZWiK w Rawiczu sp. z o.o.

„Zakład Wodociągów i Kanalizacji w Rawiczu sp. z o.o. z siedzibą w Folwarku przy ul. Półwiejskiej 20, 63-900 Rawicz, poświadcza,  ze:
firma Pompax Sp. x o.o. świadczyła w latach 2018 – 2020 kompleksowe usługi w zakresie weryfikacji stanu tecnicznego oraz remontów pomp ściekowych produkcji KSB, Metalchem, Flygt, Hydro-Vacuum oraz pomp monoblokowych produkcji LFP. Naprawy pomp obejmowały swoim zakresem wymianę uszczelnień mechanicznych, łożysk i o-ringów.
Firma Pompax zrealizowała prace terminowo i z należytą starannością.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/ikona_8.png
KOMPANIA PIWOWARSKA S.A.

” KOMPANIA PIWOWARSKA S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szwajcarskiej 11 niniejszym zaświadcza, że firma POMPAX SP. Z O.O. z siedzibą w Lesznie przy ul. Spółdzielczej 2H wykonała dla zamawiającego dostawę 14 szt. pomp monoblokowych Grundfos. Dostawa została zrealizowana w wymaganym terminie i z należytą starannością.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/ikona_8-1.png
Elewator w Koronowie Sp. z o.o.

„Elewator w Koronowie Sp. z o.o. z siedzibą w Koronowie przy ul. Przemysłowej 7, 86-010 Koronowo zaświadcza, że firma POMPAX sp. z o.o. wykonała prace związane z budową pompowni i modernizacją pompowni zasilającej zewnętrzną instalację hydrantową w zakresie:
– dostawa i montaż dwóch pomp LFP typ 100PJM200 2900 obr/min o łącznej mocy 44kW
– dostawa i montaż ram stalowych, orurowania DN150, armatury
– dostawa wraz z montażem i okablowaniem rozdzielnicy zasilająco-sterującej pracą pomp
– wykonanie prac związanych z zabezpieczeniem antykorozyjnym elementów pompowni
– wykonanie rozruchu technologicznego układu pompowego
Firma POMPAX Sp. z o.o. wykonała w/w zakres prac z należytą starannością.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/pompax-39.jpg
PWiK sp.z o.o Szczecinek

„Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinku potwierdza, że firma Pompax Sp. zo.o z siedzibą w Kłodzie świadczyła w latach 2020/2021 kompleksowe usługi w zakresie weryfikacji stanu technicznego oraz remontów pomp ściekowych produkcji Flygt typu:
FLYGT 3057, FLYGT 3102, FLYGT 3085, FLYGT 3171, FLYGT 3202.
Zadania o podobnym zakresie realizowane są również w roku 2022.”

https://pompax.pl/wp-content/uploads/2022/03/ikona_6.png
CIECH Soda Polska S.A.

” Firma Pompax Sp. z o.o. wykonała w 2021 r. zadanie: „dostawa, montaż i zabudowa pompy solanki oczyszczonej”. Zakres prac obejmował m.in. prefabrykację nowej ramy, montaż nowego agregatu pompowego, osiowanie agregatu, wykonanie podłączeń rurowych oraz prace elektryczne.
Prace wykonano należycie i zgodnie z zakresem zadania.”

Po przeprowadzonych działaniach serwisowych w układach pompowych dostajemy gwarancję od Centrum Serwisowego POMPAX, co pozwala nam czuć się bezpiecznie.

Kompleksowość usług serwisu POMPAX oraz ich transparentność w działaniu pozwala nam zarządzać ponad 40 urządzeniami. To dzięki ich systemowi mamy pełną historię działań serwisowych na każdej pompie oraz dostęp do najlepszych raportów i protokołów serwisowych na rynku.

To nie tylko realizacja ściśle określonych usług, ale przede wszystkim doradztwo, które realnie wpływa na żywotność naszych pomp

Kompleksowość usług Pompaxu i transparentność w działaniu pozwala nam zarządzać ponad 40 urządzeniami. To dzięki ich systemowi mamy pełna historię działania na pompach i dostęp do najlepszych raportów i protokołów serwisowych na rynku

ReferencjeZaufanie i win-win

To dla nas priorytet działania i budowania relacji z klientami. Współpraca oparta na tych dwóch fundamentach jest bezcenna

W Centrum Serwisowym Pompax zawsze jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty

Dlatego nie zwlekaj i prześlij nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą