Prewencja przede wszystkimSystematyczne przeglądy instalacjiSerwis ppoż

Kompleksowe usługiProjekt - montaż - serwisSerwis ppoż

Spełniamy najwyższe standardyDoświadczenie i kwalifikacjeSerwis ppoż

Serwis Urządzeń Pompowych Pompax (3)
Serwis Urządzeń Pompowych Pompax (4)
Pumpstationen für die Feuerwehr
Serwis Urządzeń Pompowych Pompax (7)
Serwis Urządzeń Pompowych Pompax (9)

Sprawdzony partnerSerwis instalacji ppoż.

SERWIS PPOŻ - Regularnie wykonywanie przeglądów instalacji przeciwpożarowych jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania i bezpieczeństwa obiektów.

Wspieramy klientów w systematycznej kontroli instalacji zapewniając wczesne wykrycie usterek oraz minimalizację zagrożeń wystąpienia awarii.
Usługi serwisowe wykonywane są zgodnie z obowiązującymi normami i standardami wymaganymi przez ubezpieczycieli. Serwis Pompax, to również profesjonalny montaż i serwis systemów zabezpieczeń PPOŻ. Oferujemy naszym klientom projektowanie, montaż oraz serwis systemów przeciwpożarowych (ppoż), instalacji tryskaczowych i zabezpieczeń budynków.

Wytyczne dotyczące konserwacji instalacji tryskaczowych regulowane są przez normę PN-EN 12845, która jest zalecana przez CNBOP-BIP i jest dominującą normą w przypadku instalacji tryskaczowych montowanych w Polsce. Oprócz wymienionej normy na rynku polskim obowiązują również standardy określone przez ubezpieczycieli np. VdS, FM Global, UL, NFPA.

Pamiętaj by czynności serwisowe twojej instalacji ppoż. powierzyć firmie posiadającej odpowiednie doświadczenie i kwalifikacje.

Zakres usług:
Pompownie ppoż (1.1)
Instalacje mokre
Instalacje suche
Zbiorniki zapasu wody
Hydranty
Gaśnice

W Centrum Serwisowym Pompax jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty

Dlatego nie zwlekaj i prześlij nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą