Rekomendowany partnerSerwis wyrobów z GRPGRP

rura 3
Serwis Pompax (3)
Serwis Pompax (4)
rura 4
rura 2
rura 1
Zobacz co w tym zakresie realizujemy

Systemy GRP

Projektowanie

Diagnozujemy potrzebę klienta i wykonujemy projekt, stanowiący rozwiązanie konkretnego problemu. Jesteśmy otwarci na proponowane przez klienta rozwiązania, jednak sami doradzamy, wykorzystując nasze bogate doświadczenie. Opracowujemy pełną dokumentację pod konstrukcje, które zaprojektowaliśmy dla naszych klientów.
Dbamy o to, aby produkowane przez nas wyroby były zawsze opatrzone wymaganymi atestami i certyfikatami.

Produkcja

Wytwarzamy produkty z żywic syntetycznych wzmacnianych włóknami szklanymi tzw. laminatów żywiczno-szklanych (TWS,GFK,GRP) Gama naszych produktów jest na tyle szeroka, aby zaspokoić wszelkie oczekiwania naszych klientów. Oferujemy m.in. rury i kształtki rurowe, kołnierze, zbiorniki, aparaturę chemiczną, kraty pomostowe, przykrycia zbiorników, oraz wiele innych produktów dla branży komunalnej i przemysłowej w tym wyroby na specjalne zamówienie.

Montaż

Montujemy nasze produkty na miejscu u klienta zgodnie z dokumentacją projektową. Jeśli to konieczne, wykonywane są próby ciśnieniowe lub szczelności instalacji zgodnie z przyjętymi zasadami. Personel wykonujący połączenia w czasie montażu, posiada odpowiednie certyfikaty laminiarzy zgodnie z wymogami stawianymi przez UDT i obowiązujące normy. Zamontowane przez nas konstrukcje opatrzone są gwarancją.

Serwis i remonty

Gwarancja obejmuje pełne serwisowanie naszych produktów, a także wspieramy naszych klientów serwisem pogwarancyjnym. Wykonujemy usługi serwisowe i naprawy wszystkich istniejących instalacji GRP podziemnych i nadziemnych, zadaszeń zbiorników w oczyszczalniach ścieków, które są w zakresie użytkowania klienta. Wymieniamy stare instalacje stalowe zastępując je 1:1 systemem GRP.

Ponad 30 lat doświadczenia
Najwyższej klasy atesty i certyfikaty
Wysokiej klasy specjaliści
Kompleksowe podejście do klienta
Kraty pomostowe

Kraty pomostowe

Kraty wytwarzane są z żywic poliestrowych lub winyloestrowych wzmacnianych włóknem szklanym (TWS). Kraty z TWS typu KP doskonale zastępują stal, stal ocynkowaną i kwasoodporną, drewno, gumę itp.

Kraty pomostowe

Przekrycia zbiorników

Przekrycia zbiorników

Przekrycie zbiornika składa się z elementów korytkowych, które są uszczelniane i skręcane śrubami ze stali nierdzewnej.

Przekrycia zbiorników

Rury i kształtki rurowe

Rury i kształtki rurowe

Instalacje rurowe, które wykonujemy mają na celu ułatwienie swobodnego przepływu „agresywnych” mediów, które występują w zakładach produkcyjnych naszych klientów.

Rury i kształtki rurowe

Zbiorniki

Zbiorniki

Zbiorniki, które wykonujemy mają zastosowanie w wielu branżach. Można w nich magazynować zarówno ciecze, jak i ciała stałe. Jesteśmy w stanie wykonać zbiorniki o praktycznie każdym wymiarze, jaki potrzebny jest klientowi.

Zbiorniki

Aparatura chemiczna

Aparatura chemiczna

Aparatura chemiczna z laminatu poliestrowo-szklanego ma na celu zastąpić materiały takie jak stal kwasoodporna, guma czy też ołów powszechnie używane do budowy aparatury chemicznej.

Aparatura chemiczna

Inne produkty

Inne produkty

Na zlecenie klienta jesteśmy w stanie wyprodukować każdy produkt, mający uzasadnienie zastosowania materiału jakim są laminaty poliestrowo-szklane.

Inne produkty

Centrum Serwisowe GRP

Wysoka jakość

Personel firmy to specjaliści z wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania, wytwarzania i zastosowania wyrobów z GRP. Od początku działalności firma konsekwentnie rozwija produkcję opartą o materiały odporne w szczególności na agresywne chemicznie ciecze i wysoką temperaturę przy zachowaniu wysokiej wytrzymałości mechanicznej.
Jakość98%
Efektywność energetyczna92%
Terminowość100%
https://pompax.pl/wp-content/uploads/2021/12/DSC_6860-1280x1280.jpg

W Centrum Serwisowym Pompax jesteśmy otwarci na nowe wyzwania i projekty

Dlatego nie zwlekaj i prześlij nam swoje wymagania, a my zajmiemy się resztą